Filtruj

Praca Ksiazeczka - Żnin

16-17 z 17 ofert pracy

SPRZEDAWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ROLMIĘS MACIEJ ZDZIARSKI I WINCENTY ZDZIARSKI S.J.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ROLMIĘS MACIEJ ZDZIARSKI I WINCENTY ZDZIARSKI S.J.
Łabiszyn-Wieś

Zakres obowiązków: Sprzedaż produktów na targowiskach handlowych (sprzedaż z samochodu - sklepu) Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - Prawo jazdy kategorii B mile widziane doświadczenia zawodowe na danym stanowisku; mile widziane posiadanie książeczki sanitarno epidemiologicznej...

18.04.202418.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Restauracja Jadło Biskupinek zatrudni pizzera, pizzermana

MARIAMARIA
Kruszyn Krajeński

Restauracja Jadło Biskupinek poszukuje osoby do pracy w pizzerii. Poszukujemy osób na stanowisko: - PIZZERMAN WYMAGANIA - doświadczenie (mniejsze lub większe) - możliwość nauki, - zaangażowanie, otwartość na ludzi, - aktualna książeczka zdrowia, OFERUJEMY - praca w systemie 2/2 dwa dni wolne ...

11.04.202411.04.2024