Filtruj

Praca Ksiegowa - Gdynia

46-47 z 47 ofert pracy

KSIĘGOWA DS. KSIĘGOWOŚCI UPROSZCZONEJ

JT OFFICE SP. Z O.O.JT OFFICE SP. Z O.O.
Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie księgowości uproszczonej (KPiR, ryczał) wraz z ewidencją VAT. Kalkulacja miesięcznych/kwartalnych zaliczek PIT. Sporządzanie deklaracji VAT. Udział w sporządzaniu rozliczeń rocznych PIT. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Kadry i pła...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Koordynator ds. wynajmu krótkoterminowego samochodów

FRAIKIN POLSKA SP. Z O.O.FRAIKIN POLSKA SP. Z O.O.
Gdańsk

Twój zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych Klientów najmu Utrzymywanie stałego kontaktu oraz budowanie relacji z obecnymi Klientami i Partnerami Biznesowymi Fraikin Polska Przygotowywanie dokumentacji wynajmu krótkoterminowego Wydawanie i odbiór pojazdów od klientów Fraikin Polska, w oddziałach Fr...