Filtruj

Praca Ksiegowa - Lubelskie

46-48 z 48 ofert pracy

Accounting Assistant / Asystent Księgowości

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Lublin

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

29.04.202429.04.2024

Specjalista ds. Ekonomicznych (m/k)

BUDIMEX S. A.BUDIMEX S. A.
Tomaszów Lubelski

wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne/finansowe, doświadczenie w pracy na stanowisku księgowo-finansowym,​ znajomość podstawowych zasad księgowych i przepisów podatkowych oraz praktycznej umiejętności księgowania, zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole, samod...

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Lublin

Zakres obowiązków: segregowanie dokumentów, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno- rachunkowym, archiwizacja dokumentów, dekretacja zapisów księgowych Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0267 s