Filtruj

Praca Ksiegowa - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

136 - KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

KKDP SP. Z O.O.KKDP SP. Z O.O.
Radom

Zakres obowiązków: prowadzenie i dbanie o poprawną ewidencję księgową (KPiR, pełna księgowość), wykonywanie sprawozdawczości finansowej, raportowanie wyników finansowych,  współpraca z urzędami oraz instytucjami finansowymi.  kontrola dowodów księgowych pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzani...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

136 - KSIĘGOWY

POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ MAZOWIECKIPOLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ MAZOWIECKI
Radom

Zakres obowiązków: pomoc księgowej, pilnowanie wydatków, planowanie budżetu, pozostałe do ustalenia. Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie branżowe znajomość księgowania w sferze budżetowej, podstawowa znajomość programu Gratyfikant, umiejętność przygotowania listy płac, planowanie i rozl...

13.03.202413.03.2024

Spedytor międzynarodowy Handlowiec, praca Radom

DUALDUAL
Radom

Wiarygodna, wypłacalna firma z ustabilizowaną pozycją na rynku transportowo-spedycyjnym poszukuje osób do współpracy z Radomia i okolic . Praca w biurze (budynek Tartaczna Park) z możliwością hybrydową. Stanowisko: Spedytor / Handlowiec Międzynarodowy Wymagania: znajomość języka angielskiego na...

21.02.202421.02.2024
od 8000 zł