Filtruj

Praca Ksiegowosci C - Włocławek

16-17 z 17 ofert pracy

KSIĘGOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Lipno

Numer oferty: StPr/24/0500Obowiązki:Indywidualna kompleksowa obługa klientów, prowdzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontorola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań, sprządzanie deklaracji podatkowych.Wymagania:W...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

KSIĘGOWY

BIURO RACHUNKOWE AGNIESZKA SOCHOCKABIURO RACHUNKOWE AGNIESZKA SOCHOCKA
Lipno

Zakres obowiązków: Indywidualna kompleksowa obługa klientów, prowdzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontorola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań, sprządzanie deklaracji podatkowych. Wymagania: wykształcenie -...