Filtruj

Praca Ksiegowosci - Mielec

16-17 z 17 ofert pracy

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA MARPIS SP. Z O.O.FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA MARPIS SP. Z O.O.
Stobierna

Zakres obowiązków: - Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych w spółce zgodnie z ustawą o rachunkowości, - prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych i inwestycji, - wykonywanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału oraz roku, sporządzanie rocznych s...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Księgowa/Księgowy

DAMIAN MAZURDAMIAN MAZUR
Dębica

Opis stanowiska: Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem księgowym poszukującym osoby na stanowisko samodzielnej Księgowej/Księgowego. Oczekujemy, że kandydat będzie posiadał/a biegłą znajomość programu Comarch Optima oraz Microsoft 365 (w tym Microsoft Exel) . Praca będzie obejmować różnor...

05.04.202405.04.2024
od 5200 zł