Filtruj

Praca Kucharz Kelner - Grodzisk Mazowiecki

16-18 z 18 ofert pracy

KELNER

P.P.H.U. M I R A Ż ADAM CEZARY JAKUBOWSKIP.P.H.U. M I R A Ż ADAM CEZARY JAKUBOWSKI
Bikówek

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kucharz* mile widziane doświadczenie...

12.08.202412.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelner/ Kelnerka/ Barman dorywczo lub na stałe na wesela

WESELAWESELA
Warszawa

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku cateringowym oraz eventowym zatrudni kelnerów i kelnerki do obsługi przyjęć okolicznościowych, szkoleń i konferencji na terenie Warszawy i w jej okolicach. Stawki jakie proponujemy to 16-28 zł na rękę w zależności od umiejętności, rodzaju imprezy oraz czasu trwa...

23.06.202423.06.2024

Kucharz w restauracji w centrum Warszawy

MARTAMARTA
Warszawa

Restauracja DIFFERENT - jedyna w Polsce restauracja w ciemności obsługiwana przez niewidomych kelnerów - Al. jerozolimskie 123A Zakres obowiązków: Przygotowywanie dań zgodnie z zamówieniami. Działamy na systemie rezerwacyjnym, co minimalizuje straty, ponieważ kuchnia przygotowuje posiłki dla konk...

30.01.202430.01.2024
od 6000 zł