Filtruj

Praca Kucharz - Częstochowa

16-18 z 18 ofert pracy

Kucharz

SYLWIASYLWIA
Żarki

Szukam do mojej Restauracji na Bawarii kucharki lub kucharza.Zapewniam zakwaterowanie.Normalne niemieckie warunki socjalne.Jestem Pracodawca.Szukam tez kucharki/kucharza do malej restauracji położonej bezpośrednio pod Zugspitze.Mala kameralna restauracja.Na zdjeciu widok z tarasu.Bardzo prosze o zal...

05.05.202405.05.2024

KUCHARZ/KA

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PSARACHPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PSARACH
Psary

Zakres obowiązków: Wykształcenie min. zawodowe - umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku KUCHARZ Planowanie i przyrządzanie posiłków dla dzieci Przestrzeganie dyscypliny pracy, zasad technologii i estetykioraz zasad higieniczno-sanitarnych i przepisów BHP oraz PPOŻ Przestrzeganie czystości spr...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kucharza

JÓZEFJÓZEF
Psary

Restauracja Zielona w Psarach poszukuje: #stanowisko: kucharz zmianowy #miejsce: Psary, k/Wrocławia #wymagania: j.polski, doświadczenie, komunikatywność, chęć stałej współpracy. #oferujemy: stałe zatrudnienie #kontakt: tel. 69*****15 (wyłącznie kontakt telefoniczny)...

23.04.202423.04.2024