Filtruj

Praca Kucharz - Opoczno

1-3 z 3 ofert pracy

Praca Kucharz oraz pomoc kuchenna

ZUZANNAZUZANNA
Opoczno

Zatrudnimy kucharza oraz pomoc kuchenną z możliwością przyuczenia ,praca w zgranym zespole ,rozpatrzymy wszystkie CV. Prosimy dzwonić pod numerem telefonu 60*******71 lub 44 755 31 14 ....

19.03.202419.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kucharz, Kucharka

STREFASTREFA
Opoczno

Kucharz/pomoc kuchni Restauracja Strefa w Opocznie zatrudni osoby na stanowisko Kucharz, Pomoc Kuchni z możliwością przyuczenia do stanowiska Kucharz Zakres obowiązków: § Przygotowywanie półproduktów, § Przyjęcie towaru, § Dbałość o estetykę i utrzymanie czystości otoczenia, § Współpraca z pra...

28.02.202428.02.2024

POMOC KUCHENNA

Końskie

Zakres obowiązków: doraźna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom obróbka produktow niezbędnych do przygotowania dań i posiłków zmywanie i sprzątanie kuchni przestrzeganie procedur i zasad oraz standartów3 sanitarnych wdrażanie nowych przepisów w menu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodow...

29.02.202429.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0279 s