Filtruj

Praca Kucharza - Lubliniec

16-18 z 18 ofert pracy

Zatrudnię kucharza/ kucharkę

IWONAIWONA
Tarnowskie Góry

Zatrudnimy kucharza/ kucharkę z doświadczeniem lub kucharzy tuż po ukończeniou szkoły gastronomicznej do restauracji znajdującej sie blisko LOTNISKA PYRZOWICE i trasy E78 Siewierz- Tarnowskie Góry Od kandydata oczekujemy dobrej organizacji pracy, kreatywności oraz doskonalenia naszej restauracji.K...

06.05.202406.05.2024
od 4800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię szefa kuchni

JÓZEFJÓZEF
Psary

Restauracja Zielona w Psarach poszukuje: #stanowisko: kucharz zmianowy #miejsce: Psary, k/Wrocławia #wymagania: j.polski, doświadczenie, komunikatywność, chęć stałej współpracy. #oferujemy: stałe zatrudnienie #kontakt: tel. 69*****15 (wyłącznie kontakt telefoniczny)...

23.04.202423.04.2024

Kucharz / kucharka z doświadczeniem

Olesno

Zakres obowiązków: Wg zawodu System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie. Inne wymagania: CV, praca w restauracj...

26.03.202426.03.2024
od 4242 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0943 s