Filtruj

Praca w Kuligów

631-633 z 633 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej - Łomianki

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Łomianki

Obowiązki: Ochrona obiektów Nadzór nad ruchem pieszym Obchody Monitoring Wymagania: Chęć do pracy Kultura osobista Umiejętność obsługi komputera Mile widziane: Mile widziane osoby posiadające stopień niepełnosprawności Oferujemy: Stała pewna praca Praca w godzinach 7:00 - 7:00, 8:00 - 2...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik produkcji All Spice

KARIERAKARIERA
Dziekanów Nowy

STANOWISKO: pracownik Produkcji i Magazynu MIEJSCE PRACY : Dziekanów Nowy k/ Warszawy ZATRUDNIENIE: umowa o pracę, z możliwością stałego zatrudnienia po okresie próbnym SYSTEM PRACY: jednozmianowy 7,00 : 15,00 – od poniedziałku do piątku *w wyjątkowych sytuacjach może być uruchomiona druga ...

od 5800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta

BANK POCZTOWY S. A.BANK POCZTOWY S. A.
Legionowo

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.pocztowy.pl/kariera Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów...

17.06.202417.06.2024