Filtruj

Praca Kwalifikacje Zawodowe - Wyszków

31-33 z 33 ofert pracy

Elektromechanik - Bielenda Kosmetyki Naturalne / Radzymin

BIELENDA KOSMETYKI NATURALNE S. A.BIELENDA KOSMETYKI NATURALNE S. A.
Radzymin

OPIS W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A poszukuje osoby do pracy w charakterze: Elektromechanik Miejsce pracy : Radzymin Twój zakres obowiązków Nadzór nad urządzeniami, maszynami i elementami infrastruktury powierzonymi pod opiekę Działu Utrzymania Ruchu i I...

25.08.202325.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki, koparko - ładowarki

FIRMA MARKETINGOWO - USŁUGOWA MARTIN MARIUSZ KRYSIKFIRMA MARKETINGOWO - USŁUGOWA MARTIN MARIUSZ KRYSIK
Łochów

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy pracownika na stanowiska: OPERATOR KOPARKI, KOPARKO - ŁADOWARKI Miejscy pracy: Łochów i okolice Nasze oczekiwania: Doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku Odpowiednie uprawnienia Umiejętności z zakresu mechaniki sprzętów ciężkich Dyspo...

08.08.202308.08.2023

Instruktor Nauki Jazdy Kat. Wyższych: C, CE, D-Dołącz do nas!

CSL LEKTORCSL LEKTOR
Radzymin

Opis stanowiska: Czy masz pasję do motoryzacji i chcesz ją przekazać innym? Dołącz do naszego zespołu jako Instruktor Nauki Jazdy w Radzyminie! Szukamy odpowiedzialnej osoby z entuzjazmem do nauczania kierowców kategorii wyższych. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy, gdzie każdy dzień niesie nowe ...

23.05.202323.05.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0685 s