Filtruj

Praca L M Group Sp Z O - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik magazynu

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Gdańsk

OBOWIĄZKIPracownik magazynu - oferta pracy tymczasowej.Do Twoich zadań należeć będzie wykładanie asortymentu, dbanie o ekspozycję oraz inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego. Przyjęcie i rozpoznanie towaru.WYMAGANIA- wysoka kultura osobista - pełnoletniość- chęć pomagania klientom- pełna d...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)

MSU GROUP SP. Z O.O.MSU GROUP SP. Z O.O.
Gdynia

Zakres obowiązków: Sprzątanie biur Wymagania: wykształcenie - podstawowe Praca w godzinach 15:00-18:30 Po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony....

05.04.202405.04.2024

Recepcjonistka w klubie Saturn Fitness Gdynia

SATURN FITNESS GROUP SP. Z O.O.SATURN FITNESS GROUP SP. Z O.O.
Gdynia

SATURN FITNESS poszukuje kandydatek na stanowisko Recepcjonistka / Specjalista ds. obsługi klienta!Praca zmianowa.Obowiązki:-bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta-️aktywna sprzedaż usług oraz produktów-️utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami,-dbanie o estetykę i wizerunek ...

07.03.202407.03.2024