Filtruj

Praca Lakiernia - Wyry

31-32 z 32 ofert pracy

Lakiernik/Pracownik lakierni

EDS POLSKAEDS POLSKA
Żory

Twój zakres obowiązków: Przygotowanie elementów do lakierowania Lakierowanie nowych elementów Obsługa zrobotyzowanego stanowiska lakierniczego Monitorowanie przebiegu procesu lakierowania Kontrola jakości lakierowanych elementów Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac lakiernic...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Telefoniczny konsultant / konsultantka obsługi klienta Toyota Czajka

CZAJKA AUTO SP. Z O.O.CZAJKA AUTO SP. Z O.O.
Chorzów

Czy wiesz, że Czajka-Auto to lokalny, autoryzowany diler Toyoty z wieloletnim doświadczeniem na śląskim rynku motoryzacyjnym? Od ponad 20 lat nasze salony i serwisy oferują sprzedaż nowych oraz używanych samochodów, profesjonalną obsługę serwisową, usługi blacharsko-lakiernicze, ubezpieczeniowe, kre...

27.03.202427.03.2024