Filtruj

Praca Laptopow - Nowy Sącz

16-18 z 18 ofert pracy

Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych (K/M)

PLATAN GROUP SP. Z O.O.PLATAN GROUP SP. Z O.O.
Krynica-Zdrój

Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych (K/M) Twój zakres obowiązków Organizacja placu budowy, kontrola transportów oraz porządku na budowie. Bezpośredni nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, harmonogramem, budżetem oraz dokumentacją techniczn...

31.08.202431.08.2024

Praca MOBILNY TECHNIK SERWISU mechanik wózki widłowe samochód służbowy

JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.
Limanowa

Twój zakres obowiązków: Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta. Od Kandydatów oczekujemy: Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników. Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działa...

27.08.202427.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

INFORMATYK

UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW S. A.UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW S. A.

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. zatrudni osobę do pracy na stanowiskuINFORMATYK Twój zakres obowiązków • Aktualizowanie i usprawnienie systemów/procesów. • Inwentaryzacja sprzętu komputerowego. • Przygotowywanie oraz wydawanie komputerów, drukarek, laptopów. • Zarządzanie systemem antywirusowym ES...

13.08.202413.08.2024