Filtruj

Praca Lato - Pilawa

31-33 z 33 ofert pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU PRZYPRAW

nowa oferta
ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SP. Z O.O.ZAKŁADY MIĘSNE STANISŁAWÓW SP. Z O.O.
Stanisławów

Zakres obowiązków: - przyjmowanie towaru na stan magazynu - sporządzanie mieszanek przypraw zgodnie z recepturami i rejestracja danych w systemie - monitorowanie stanu magazynu przypraw i magazynów pomocniczych - współpraca z działem produkcji - utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku Nasz...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk (utrzymanie ruchu)

nowa oferta
POLSKIE MŁYNY S. A.POLSKIE MŁYNY S. A.
Teresin

Zakres obowiązków: Konserwacja i naprawy urządzeń. Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii. Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań. Nasze oczekiwania: Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe. Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata doświadczenia w dziale UR na podobnym stanowisku. Up...

12.05.202412.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

GEOTECHNIK - GEOLOG INŻYNIERSKI

nowa oferta
GRUPA HGSGRUPA HGS
Józefów

GRUPA HGS, firma działająca od 2005 r. specjalizująca się w geotechnice, geologii inżynierskiej i hydrogeologii poszukuje pracownika na stanowisko:GEOTECHNIK - GEOLOG INŻYNIERSKIZatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: •interpretacje wyników badań polowych•sporządzanie dokumentacji projektowej w ...