Filtruj

Praca Ledapol Dariusz Krawczyk - Lubliniec

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik biurowy ds obsługi klientów

LEDAPOL DARIUSZ KRAWCZYKLEDAPOL DARIUSZ KRAWCZYK
Lubliniec

LedapolDariusz Krawczyk firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku,poszukuje kandytata/ki na stanowisko Pracownik biurowy ds. kontaktów z klientem .Osoba na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami z całego świata,wprowadzanie danych ...

05.03.202405.03.2024

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU

Lubliniec

Zakres obowiązków: Obsługa korespondencji z kontrahentami, kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi, przygotowanie kampanii i akcji promocyjnych, organizacja udziału w targach, wystawach i spotkaniach tematycznych. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie ogó...

Umowa o pracęumowa o pracę

Krawcowe, szwaczki

Lubliniec

Firma z Lublińca w związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej zatrudni osoby do szycia z doświadczeniem.Więcej informacji pod nr. tel.343562632...

02.01.202402.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0173 s