Filtruj

Praca Lee - Gdynia

106-108 z 108 ofert pracy

opiekunka dla osoby niepełnosprawnej , pomoc domowa

BARBARABARBARA
Pogórze

Witam, Poszukuję opiekunki dla osoby niepełnosprawnej – 40 letniej kobiety, z niedowładem kończyn i zaburzeniami mowy. Pełna świadomość. Praca z zamieszkaniem. Mogą być dwie osoby na zmiany. Osobą chorą jest matka trójki dzieci w wieku szkolnym . W związku z tym szukamy opiekunki, która wykona p...

19.06.202419.06.2024
od 4000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

SERWISANT/INSTALATOR SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

TMC SP. Z O.O.TMC SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji kablowych na potrzeby systemów zabezpieczeń. Montaż, serwis i konserwacja systemów alarmowych, CCTV, kontroli dostępu, SSP i innych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Wymagania: wykształcenie - technicz...

Umowa o pracęumowa o pracę

Technik/Instalator systemów alarmowych i TV CCTV

Gdańsk

Agis Management Group Sp. z o.o. firma z branży ochrony i zabezpieczeń technicznych aktualnie poszukuje: Instalatora systemów alarmowych i TV Zadania na stanowisku: • instalacje, serwis i konserwacja systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), kontroli dostępu, monitoringu wizyjnego CCTV, autom...