Filtruj

Praca Licencjat - Doruchów

31-33 z 33 ofert pracy

REFERENT DS. ZABEZPIECZENIA PRODUKCJI

POLLENA KOSMETYKI I MYDŁA NATURALNE SP. Z O.O. SP. K.POLLENA KOSMETYKI I MYDŁA NATURALNE SP. Z O.O. SP. K.
Ostrzeszów

Zakres obowiązków: monitorowanie terminowości i poziomu dostaw oraz struktury wydatków związanych z zabezpieczeniem produkcji, udzial w opracowaniu planu marketingowego, sporządzanie analiz i raportów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - ...

01.08.202401.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

KOLOROWE DRZEWO S.C.KOLOROWE DRZEWO S.C.
Grabów Nad Prosną

Zakres obowiązków: Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu, pomoc w rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych dzieci, współpraca z nauczycielami oraz rodzicami wychowanków. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

30.07.202430.07.2024

PSYCHOLOG

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W CHRÓŚCINIE-WSIDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W CHRÓŚCINIE-WSI
Chróścin

Zakres obowiązków: Prowadzenie działania profilaktycznego i terapeutycznego w stosunku do osób z zaburzeniami psychicznymi. Stawianie diagnozy, w razie potrzeby wystawianie opinii. Praca na umowę zlecenie lub umowa z osobą prowadzącą działalność gospodarczą. Wymagania: wykształcenie - pedagogicz...

24.07.202424.07.2024