Filtruj

Praca Licencjat - Gościcino

151-153 z 153 ofert pracy

NAUCZYCIEL JEZYKA POLSKIEGO

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ST. STASZICA W KŁANINIEPOWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. ST. STASZICA W KŁANINIE
Kłanino

Zakres obowiązków: ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE Z JĘZYKA POLSKIEGO Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG - WYMIAR ETATU 12/22

PRZEDSZKOLE NR 1PRZEDSZKOLE NR 1
Władysławowo

Zakres obowiązków: opieka psychologiczna nad dziećmi w przedszkolu Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

23.02.202423.02.2024

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW INFORMATYCZNYCH

Kłanino

Zakres obowiązków: zajęcia dydaktyczne z przedmiotów informatycznych Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

04.12.202304.12.2023