Filtruj

Praca Licencjat - Jędrzejów

16-18 z 18 ofert pracy

PSYCHOLOG

ZESPÓŁ SZKÓŁ W TARNAWIEZESPÓŁ SZKÓŁ W TARNAWIE
Tarnawa

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku psychologa Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wyksztalcenie wyższe o kierunku psychologia oraz uprawnienia pedagogiczne. Zatrudnienie na 1/2 etatu tj 11/22 godzin tygodniowo. Praca wg grafiku, możliwość pracy między 09:00 -12:00. Zatrudnieni...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TECHNOLOG

METPOL NAWROCKI SP. K.METPOL NAWROCKI SP. K.
Korytnica

Zakres obowiązków: Wykształcenie techniczne 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Ofertowanie, technologia procesu i programowanie obrabiarek CNC Dobór technologii obróbki, narzędzi i parametrów, przygotowanie procesu produkcji w sposób optymalny, które nie doprowadzi do nadmiernego ...

12.04.202412.04.2024

WYCHOWAWCA W HUFCU PRACY W JAWORZE

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Jawór

Zakres obowiązków: - realizacja procesu wychowawczego\n- nadzór nad kształceniem młodzieży\n- współpraca z placówkami oświatowymi, przedsiębiorstwami zatrudniającymi uczestników\n- aktywizowanie uczestników do udziału w życiu kulturalnym\n- aktywne uczestnictwo w procesie rekrutacji młodzieży do Huf...

01.03.202401.03.2024