Filtruj

Praca Licencjat - Luzino

91-93 z 93 ofert pracy

FIZJOTERAPEUTA/MASAŻYSTA

Rumia

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów masażu oraz obsługa maszyn z fizykoterapii Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

28.06.202428.06.2024

NAUCZYCIEL OLIGOFRENOPEDAGOG

Wejherowo

Zakres obowiązków: Praca z grupą dzieci niepełnosprawnych, prowadzenie zajęć dydaktycznych, dbanie o własne stanowisko pracy, Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 2...

19.06.202419.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL LOGOPEDA, NEUROLOGOPEDA

Wejherowo

Zakres obowiązków: Dbanie o dobro placówki, współpraca z innymi pracownikami, dbanie o swoje miejsce pracy, rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dziecka oraz analizowanie przyczyn niepowodzeń, określanie form i sposobów udzielania dzieciom pomocy, organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy dla ...