Filtruj

Praca Licencjat - Piła

16-17 z 17 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 WESOŁY SMYKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 WESOŁY SMYK
Chodzież

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi zgodnie z kwalifikacjami do edukacji dzieci w zakresie udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) kierunek/ specjalizacja: psychologia dzieci i młodzieży...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

OBYWATELSKA FUNDACJA NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POTRZEBUJĄCYCH POMOCYOBYWATELSKA FUNDACJA NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POTRZEBUJĄCYCH POMOCY
Chodzież

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji psychologicznej związanej z rehabilitacją społeczną i zawodową uczestników, prowadzenie zajęć uzupełniających, rozmów indywidualnych, diagnozowanie i sporządzanie opinii psychologicznej uczestników, uczestnictwo i współpraca w radzie programowej i inne. ...

23.04.202423.04.2024