Filtruj

Praca List Motywacyjny - Choszczno

1-2 z 2 ofert pracy

Stanowisko ds. rozliczeń

ZUS ODDZIAŁ W SZCZECINIEZUS ODDZIAŁ W SZCZECINIE
Choszczno

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy: Niezbędne: wykształcenie średnie Mile widziane: wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo) minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi Wymagania dodatkowe: podstawowa znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społec...

16.02.202416.02.2024

KSIĘGOWA - SPECJALISTA DS.PŁAC

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIAST W BARLINKUSPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIAST W BARLINKU
Barlinek

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsfuga płacowa, prowadzenie dokumentacji płacowej związanej ze stosunkiem pracy i umowami cywilnoprawnymi, prowadzenia dokumentacji zasiłkowej, prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzalie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań do US oraz...

07.03.202407.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0406 s