Filtruj

Praca Lukasz - Bralin

1-3 z 3 ofert pracy

OPIEKA nad osoba starsza PILNE

ADRIANAADRIANA
Bralin

Przyjmę pilnie do pracy osobę do opieki nad osobą starsza niepełnosprawna. Możliwość zamieszkania, godziny i warunki pracy do ustalenia, mile widziana elastyczność i dostępność. Możliwość pracy od 29.02.2024 luty....

28.02.202428.02.2024
od 4000 zł

SPAWACZ

SPAW-MONT PIOTR WILIŃSKISPAW-MONT PIOTR WILIŃSKI
Kępno

Spawanie petodą MIG, MAG, TIG (135, 136, 141/111). Możliwość przeszkolenia ze strony pracodawcy dodatkową metodą - łukiem krytych obwodów. Możliwośc wyjazdów za granicę (Niemcy, Holandia stawka w euro do uzgodnienia)...

02.04.202402.04.2024

SPAWACZ

Kępno

Zakres obowiązków: Spawanie petodą MIG, MAG, TIG (135, 136, 141/111). Możliwość przeszkolenia ze strony pracodawcy dodatkową metodą - łukiem krytych obwodów. Możliwośc wyjazdów za granicę (Niemcy, Holandia stawka w euro do uzgodnienia) Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0234 s