Filtruj

Praca Lukasz - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Praca na magazynie w Holandii

HELLOJOBHELLOJOB
Tarnów

Praca jako order picker, od lutego, dla panów przyjeżdżających z PolskiDo obowiązków pracownika należeć będzie zbieranie zamówień w systemie voice-pick, etykietowanie, pakowanie, paletowanie, oraz przygotowywanie towaru do wysyłki. Praca w systemie 2-zmianowym 06:00 –14:00; 14:00 – 22:00Wymagana zna...

19.02.202419.02.2024

DYREKTOR ŻŁOBKA

Dąbrowa Tarnowska

Zakres obowiązków: Kierowanie działaniami w żłobku, prace administracyjne Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - pomatura...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU

Zakres obowiązków: Prace opiekuńcze, pielęgnacyjne, wychowawcze, prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących, współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka, wykonywanie codziennych czynności związanych z pracą i opieką nad dziećmi. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształc...