Filtruj

Praca Lukasz - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Hydraulik - Niemiecka umowa - wyjazdy styczen/luty 2024

SEPONA GMBHSEPONA GMBH
Zamość

Firma Sepona GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Hydraulik - Monter instalacji wodno-kanalizacyjnejMiejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcymożliwe terminy rozpoczęcia pracy: styczen lub luty 2024WYMAGANIA:-znajomość j.niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikacje w miejscu pracy-...

03.01.202403.01.2024

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA)

ŁUCZEŃCZYK-LUTY BEATA PATRONUS-DOM OPIEKIŁUCZEŃCZYK-LUTY BEATA PATRONUS-DOM OPIEKI
Kalinówka

Zakres obowiązków: sprzątanie ośrodka- korytarzy, łazienek, sal mieszkańców Wymagania: wykształcenie - podstawowe obowiązkowość, umiejętność organizacji czasu pracy...

14.03.202414.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SALOWA

Kalinówka

Zakres obowiązków: sprzątanie i opieka nad mieszkańcami Wymagania: wykształcenie - podstawowe obowiązkowość...