Filtruj

Praca Mac S B - Kielce

541-542 z 542 ofert pracy

Ciekoty! Praca dodatkowa przy inwentaryzacji - liczenie towaru

PAULINAPAULINA
Ciekoty

Poszukujesz lekkiej pracy dorywczej lub jesteś zainteresowany/a dłuższą współpracą? A może chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Dobrze trafiłeś/aś! Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego uczymy od podstaw! Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy inwentaryzacji w miejsco...

03.06.202403.06.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ASYSTENT RODZINY

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SP. J.MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SP. J.
Jawór

Zakres obowiązków: - opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym, - opracowanie we współpracy z członkami rodziny i koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej, planu pracy z rodziną, który jest skoordynowany z planem pomocy...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 1,9607 s