Filtruj

Praca Maciej - Gliwice

16-18 z 18 ofert pracy

Doradca Klienta/ Sklep GSM & Vape Shop/ Auchan Żory

MACIEJMACIEJ
Żory

Istniejąca od ponad 15 lat firma specjalizująca się w sprzedaży akcesoriów i telefonów komórkowych oraz e-papierosów poszukuje kandydatów na stanowisko: doradca klienta Poszukujemy osoby do pracy w punktcie Studio GSM mieszczącego się w C. H. Auchan Żory. Praca polega na: sprzedaży akcesori gsm i e...

24.05.202424.05.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Restauracja zatrudni kucharza liniowego - Wolne Weekendy

Katowice

Restauracja Meet&Eat poszukuję kucharza liniowego , który dołączy do Naszego Zespołu Kuchnia Polska i Europejska w wydaniu bemarowym, praca w godzinach pomiędzy 6.00 a 16.00 od poniedziałku do piątku Zadania : - obróbka wstępna surowców - wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wyda...

23.05.202423.05.2024

ELEKTRYK

PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-MONTAŻOWE BEM MACIEJ ŚCIBICHPRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO-MONTAŻOWE BEM MACIEJ ŚCIBICH
Czeladź

Zakres obowiązków: Prace elektroenergetyczne przy układaniu kabli nN i SN, montaż stacji transformatorowych. Umowa o pracę na okres próbny-3 miesiące Godziny pracy: 06:00-14:00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamiono...

20.05.202420.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0198 s