Filtruj

Praca Mag - Oświęcim

61-62 z 62 ofert pracy

SPAWACZ MAG

A-INVEST AGNIESZKA SZACHOWSKAA-INVEST AGNIESZKA SZACHOWSKA
Katowice

Zakres obowiązków: spawania stali konstrukcyjnej [stalowe zabudowy samochodowe) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Spawacz staż pracy ogółem - lata: 1 p, Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: Min. kurs spawacza MAG, Dodatkowym atutem będą umiejętności monterskie k...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla Spawacza w Niemczech bez jęz. niem. + darmowa kwatera

KAMILAKAMILA
Katowice

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników do pracy, na stanowisko: Spawacz – Niemcy, bez jęz. niem. + darmowa kwatera Miejsce pracy: Niemcy, Dörpen Zakres obowiązków: · Spawanie blach o grubości od 2,5 do 40 mm · Spawanie całych kontenerów do recyklingu · Spawanie elementów metodą MIG/MAG ·...

17.05.202417.05.2024
od 16000 zł