Filtruj

Praca Maga - Gorzów Wielkopolski

31-33 z 33 ofert pracy

SPAWACZ MAG OD ZARAZ MASZYNY ROLNICZE JUTLANDIA

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Elektrownia

ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje doświadczonych pracowników do dłuższej lub stałej współpracy na terenie Danii. Szukamy najlepszych kandydatów dla naszego nowego klienta specjalizują się w produkcji narzędzi...

24.06.202424.06.2024

SPAWACZ

INT. PRODUCTION JCS SP. Z O.O.INT. PRODUCTION JCS SP. Z O.O.
Barlinek

Zakres obowiązków: Przygotowywanie elementów do spawania. Spawanie metodą: MAG i/lub TIG. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 oraz 14-22. Praca w soboty dodatkowo płatna (nadgodziny). Do wynagrodzenia zasadniczego brutto dodatkowo premia. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodow...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla spawacza

ADRIANADRIAN
Witnica

Obowiązki: Spawanie konstrukcji stalowych (MIG/MAG/TIG). Przygotowanie elementów do spawania (cięcie, wiercenie, szlifowanie). Czytanie i interpretacja rysunku technicznego. Obsługa maszyn i urządzeń spawalniczych (szlifierki, palniki, elektronarzędzia). Praca zgodnie z dokumentacją techniczną ...

05.06.202405.06.2024