Filtruj

Praca Magazynier Operator Wozka - Jędrzejów

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier

BIK STANISŁAW ZAKŁAD DROBIARSKI CHŁODNIA SKŁADOWA EXPORT IMPORTBIK STANISŁAW ZAKŁAD DROBIARSKI CHŁODNIA SKŁADOWA EXPORT IMPORT
Jędrzejów

Zatrudnię operatora wózka widłowego (wysoki skład) i transpaletki. Magazynier Obowiązki Załadunek i rozładunek samochodu ciężarowego Składowanie palet na regałach Wymagania Miłe widziane doświadczenie lub chęć przyuczenia Oferujemy Elastyczny czas pracy Stałe zatrudnienie, wieloletnia współpraca Pła...

16.04.202416.04.2024

Operator linii produkcyjnej/ Magazynier z UDT - transport do pracy!

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Słupia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości gotowych wyrobów Ścisła współpraca z działem magazynowania Proste prace produkcyjne Obsługa wózka widłowego CZEGO OCZEKUJEMY? Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym Wykształcenia min. zawodowe Pierwszego doświadczenia w obsłu...

14.04.202414.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pracownik placowy / magazynier / operator wózka widłowego

ALBERTALBERT
Wola Wiśniowa

ROLMA Sp. z O.O. autoryzowany dealer Deutz-Fahr, Manitou, McHale, Kverneland, MaschioGaspardo, SaMASZ, Pronar w związku z rozwojem firmy poszukuje: Pracownik placowy / magazynier / operator wózka widłowego Obowiązki: Rozładunek / przyjmowanie dostaw maszyn Dbanie o porządek na placu oraz magazy...

23.03.202423.03.2024
od 5000 zł