Filtruj

Praca Magazynier Operator Wozka

61-63 z 63 ofert pracy

Pomocnik operatora/Operator maszyn

WKG SP. Z O.O.WKG SP. Z O.O.
Polska

Pomocnik operatora/Operator maszyn Obowiązki 1.Ustawienie parametrów maszyny poprzez odpowiednie zaprogramowanie 2.Obsługa linii produkcyjnych 3.Załadunek i rozładunek materiału na liniach produkcyjnych 4.Kontrola pracy maszyny oraz kontrola jakości wykonywanych detali 5.Prowadzenie wymaganej dokume...

03.05.202403.05.2024

Operator bocznego wózka widłowego

AGENCJA ZATRUDNIENIA METAAL FLEX POLAND SP. Z O.O.AGENCJA ZATRUDNIENIA METAAL FLEX POLAND SP. Z O.O.
Polska

Operator bocznego wózka widłowego Twój zakres obowiązków praca na magazynie zakładu produkującego części samochodowe, odbieranie materiałów od dostawców - rozładunek samochodów ciężarowych, pobieranie i dostarczanie części na stanowiska produkcyjne. Wymagania pracodawcy doświadczenie w pracy na stan...

Magazynier z UDT (jedna zmiana 8-16)

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Warszawa

Twój zakres obowiązków: -kompletowanie i przygotowywanie zamówień -przyjmowanie oraz wydawanie towaru -praca ze skanerami -załadunek oraz rozładunek towaru -obsługa wózka widłowegoWymagania na stanowisku: -doświadczenie w pracy w magazynie -aktualne uprawnienia UDT na operatora wózka widłowego -dokł...