Filtruj

Praca Magazynier Pakowanie - Polkowice

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier

MANPOWERGROUP SP. Z O.O.MANPOWERGROUP SP. Z O.O.
Polkowice

Zadania: Pakowanie gotowego towaru Obsługa skanera Kompletacja zamówień Przygotowywanie paczek do wysyłki Wymagania: Chęć do pracy w systemie zmianowym Doświadczenie na podobnym stanowisku Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Praca w znanej, prestiżowej firmie Dogo...

05.04.202405.04.2024

Magazynier

Polkowice

Zadania: Pakowanie gotowego towaru Obsługa skanera Kompletacja zamówień Przygotowywanie paczek do wysyłki Wymagania: Chęć do pracy w systemie zmianowym Doświadczeniena podobnym stanowisku Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Praca w znanej, prestiżowej firmie Dogod...

03.04.202403.04.2024

Magazynier / Pakowacz

KACPERKACPER
Karczowiska

Firma z Karczowisk poszukuje magazyniera na stałe. NIE SEZONOWO Praca polega na pakowaniu i układania towarów oraz sprzątaniu. Praca w godzinach 7:00-15:00, tylko w dni robocze. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Praca fizyczna tylko dla mężczyzn. Zarobki 3500-5000 zł na rękę...

10.04.202410.04.2024
od 4650 zł