Filtruj

Praca Magazynier Polski - Dębica

46-48 z 48 ofert pracy

Magazynie- pakowacz-operator wózka widłowego

GALICJAGALICJA
Podgrodzie

Firma Galicja jest jedną z wiodących firm, działających w dynamicznie rozwijającej się branży artykułów gospodarstwa domowego na rynku polskim. Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tej poryz powodzeniemoferuje bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane pod własną marką. Aktual...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER (O)

1.HUTA SZKŁA ŁADNAINŻ.JANUSZ FISTEK 2.HUTA SZKŁA ŁADNA III S. C.1.HUTA SZKŁA ŁADNAINŻ.JANUSZ FISTEK 2.HUTA SZKŁA ŁADNA III S. C.
Ładna

Zakres obowiązków: magazynier Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, min. pół roku doświadczenia na stanowisku, uprawnienia na wózek widłowy, obsługa komputera, dyspozycyjność, mobilność. Praca w Ładnej od pon. do nd. na III zmiany w godz....

24.04.202424.04.2024

Magazynier w firmie produkcyjnej

TWORZYWA SZTUCZNE PZLTWORZYWA SZTUCZNE PZL
Mielec

Stanowisko: Magazynier Obowiązki: przygotowanie i pakowanie części oraz materiałów do wysyłki odpowiedzialność za procesy załadunku i rozładunku w magazynie prowadzenie ewidencji magazynowej nadzór nad procesem reklamacji praca w systemie II zmianowym dbanie o porządek i prawidłowe funkcjonow...