Filtruj

Praca Magazynier Umowa - Otwock

196-198 z 198 ofert pracy

Magazynier- Piaseczno INTER-TEAM

INTER -TEAM SP. Z O.O.INTER -TEAM SP. Z O.O.
Warszawa

Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw towaru. Rozkładanie towaru w magazynie. Przygotowywanie towaru do wysyłki. Oczekujemy: Dobrej organizacji pracy własnej. Systematyczności oraz dokładności. Umiejętności pracy w zespole. Komunikatywności. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowis...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier komis meble biurowe

PRO ONEPRO ONE
Marki

Twój zakres obowiązków Komis mebli biurowych poszukuje pracowników na stanowisko Magazynier - Kierowca. Poszukujemy energicznych i dobrze zorganizowanych osób na stanowisko Magazyniera - Kierowcy w naszej firmie. Wakat na dwa stanowiska. Stanowisko nr 1: stawka godzinowa od 24 zł brutto do 35 zł b...

od 24 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Magazynier

JETT STUDIO SP. Z O.O.JETT STUDIO SP. Z O.O.
Warszawa

Importer i dystrybutor odzieży oraz upominków reklamowych zatrudni osobę na stanowisko: Opis stanowiska: Przyjmowanie dostaw Załadunek i rozładunek towarów Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek Kontrola dokumentacji magazyno...

26.06.202426.06.2024
od 6 zł