Filtruj

Praca Magazynier - Białogard

46-48 z 48 ofert pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

ROHLIG SUUS LOGISTICS S. A.ROHLIG SUUS LOGISTICS S. A.
Koszalin

Twoje zadania: W SUUS zajmiesz się rozładunkiem i załadunkiem towarów, Skompletujesz towar tak, aby bezproblemowo dotarł do miejsca docelowego, Zadbasz o jakość towaru, który przechodzi przez nasz magazyn, Zajmiesz się obsługą wózka widłowego, Zadbasz o wszystkie sprzęty, które ułatwią Ci pracę...

31.01.202431.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca- magazynier kat B

MATEUSZMATEUSZ
Koszalin

Hurtownia gastronomiczna z 30 letnim doświadczeniem zatrudni pracownika na stanowisko: kierowca-magazynier. W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za: dostarczanie towaru do klientów, Pomoc w załadunku oraz rozładunku dostaw dbanie o powierzo...

18.12.202318.12.2023
od 4000 zł

Magazynier, Praca Koszalin GEA , + premia, magazyn

GEA TUCHENHAGEN POLSKA SP. Z O.O.GEA TUCHENHAGEN POLSKA SP. Z O.O.
Koszalin

W związku z rozwojem Fabryki Przyszłości- szukamy osoby, na stanowisko: Magazynier Twoje główne zadania, to: Przyjmowanie dostaw, kompletowanie zamówień oraz realizowanie wysyłek w systemie magazynowym; Kontrola dostaw i wysyłek (ilościowa, jakościowa), zgłaszanie rozbieżności; Rozkładanie dost...

04.08.202304.08.2023
od 31 zł