Filtruj

Praca Magazynier - Gorzeń

46-48 z 48 ofert pracy

MAGAZYNIER

PIEKARNIA CUKIERNIA PATI ANITA FEDE - CHREŚCIONKO SP. K.PIEKARNIA CUKIERNIA PATI ANITA FEDE - CHREŚCIONKO SP. K.
Rypin

Zakres obowiązków: Zamawianie towaru, przyjmowanie, wydawanie wg. zlecenia produkcyjnego. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat. B...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Uwaga praca magazynier -pakowanie paczek

VOLVOMARVOLVOMAR
Lutocin

Magazynier układanie towaru na regał ,pakowanie paczek 8 godzinny system pracy 5 w tygodniu osoby chętne zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną lub do kontaktu telefonicznego bądź e-mail. Mile widziane doświadczenie zawodowe i znajomość branży motoryzacyjnej....

17.02.202417.02.2024
od 4400 zł

Pracownik magazynu

DZIAŁ PERSONALNYDZIAŁ PERSONALNY
Rypin

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Zatrudnia ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim. W związku z rozwoj...

06.11.202306.11.2023