Filtruj

Praca Magazynier - Katowice

61-63 z 63 ofert pracy

Magazynier – operator wózka widłowego (k/m)

STOKSON SP. J.STOKSON SP. J.
Piekary Śląskie

Opis stanowiska: Praca w magazynie (również mroźniczym) przy regałach wysokiego składowania, Obsługa wózków widłowych bocznych. Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym, Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w porze nocnej), Mile widziane doświadczenie w ob...

04.05.202404.05.2024

Magazynier - Operator wózka widłowego

ASISTWORK SP. Z O.O.ASISTWORK SP. Z O.O.
Zabrze

Wymagania: Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych (I lub II WJO) Doświadczenie w pracy na magazynie Gotowość do pracy zmianowej (brak godzin nocnych) Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług Chęć podjęcia długotrwałej współpracy Oferu...

Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER Z UDT

TEAM SUPPORT SP. Z O.O.TEAM SUPPORT SP. Z O.O.
Gliwice

Agencja Pracy Tymczasowej Team Support Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrężnej 8, zarejestrowana pod numerem KRAZ 19614, poszukuje na stanowisko operatora wózka widłowego z UDT MAGAZYNIER Z UDT Obowiązki obsługa wózków widłowych (kompletacja zamówień, liczenie stanów magazynowych, transp...