Filtruj

Praca Magazynier - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

nowa oferta
BEGRYF SP. Z O.O.BEGRYF SP. Z O.O.
Piła

Zakres obowiązków: Przygotowywanie towaru do wysyłki, odbiór towaru, weryfikacja stanów magazynowych, rozmieszczanie/układanie towaru w magazynie - ruchy palet, praca przy komputerze. Praca związana z dźwiganiem. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, jedna zmiana, od pn. do pt. w godz. 0...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER

nowa oferta
Piła

Zakres obowiązków: Rozkładanie towaru na magazynie, przyjmowanie zwrotów. Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze branżowe wykształcenie - inne średnie zawodowe wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe wykształcenie - inne średnie branżowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie ...

23.04.202423.04.2024

operator wózka widłowego magazynier

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO CKZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO CK
Piła

Poszukiwani kandydaci na kurs kierowców wózków jezdniowych (widłowych) z egzaminem UDT. Oferty pracy dla absolwentów kursu.Zapisz się już dziś: tel. 723 405 247Kontakt:Zakład Doskonalenia Zawodowegoul. Browarna 1964-920 Piłatel. 723 405 247...

22.04.202422.04.2024