Filtruj

Praca Magazynier - Syców

16-18 z 18 ofert pracy

Praca na magazyn, magazynier Praca Kępno

MEBLEFIRANY.PLMEBLEFIRANY.PL
Kępno

Firma PKMEBEL z Baranowa koło Kępna zatrudni osobę na stanowisku magazynier. Nasza firma działa od 1997 roku. Oferujemy: pracę 1 zmianową w oparciu o umowę o pracę miłą atmosferę w zgranym zespole bardzo dobre warunki pracy i płacy Wymagania: uprawnienia oraz doświadczenie w operowaniu wózkiem...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier Wieruszów

MEBLIFYMEBLIFY
Wieruszów

Oferta pracy: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Wieruszów Poszukujemy chętnych i odpowiedzialnych osób do pracy w sympatycznym i młodym zespole! Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub możliwość przyuczenia Prawo jazdy kat. B, kat. C mile widziana Sumienność, skrupulatność ora...

18.05.202418.05.2024

MAGAZYNIER

Ostrzeszów

Zakres obowiązków: Wydawanie i odbieranie materiałów budowlanych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat .B uprawnia do obsługi wózka widłowego...

16.05.202416.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0248 s