Filtruj

Praca Magazynowa - Brzeg

16-18 z 18 ofert pracy

Operator Logistyki Magazynowej

PRACA.PLPRACA.PL
Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków: Kompletacja i kontrola elementów elektrycznych Operacje magazynowe w ERP Przygotowywanie protokołów reklamacji Obsługa wydania/odbioru materiałów produkcyjnych Monitorowanie i inwentaryzacja zapasów Utrzymanie porządku na magazynie Wymagania: Doświadczenie w magazynie produkcyjnym...

30.05.202430.05.2024

Magister Farmacji

DR.MAX POLSKADR.MAX POLSKA
Namysłów

Magister Farmacji Miejsce pracy: Namysłów Twój zakres obowiązków sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym Nasze wymagania posiadasz wykształcenie farmaceutyczne ora...

Magazynier

nowa oferta
REKORD HALE NAMIOTOWE SP. Z O.O.REKORD HALE NAMIOTOWE SP. Z O.O.

Firma REKORD Hale Namiotowe sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: OBOWIĄZKI: kompletacja oraz sprawdzanie okablowania i innych elementów instalacji elektrycznej; wykonywanie operacji magazynowych w systemie ERP; sporządzanie protokołów reklamacji dostaw; wydawanie i przyjmowanie komponentó...

31.05.202431.05.2024