Filtruj

Praca Magazyny - Białystok

106-108 z 108 ofert pracy

Magazynier - Porosły

EUROCASH LOGISTYKAEUROCASH LOGISTYKA
Porosły

Eurocash Logistyka: To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników. Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stano...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SORTOWACZ ODZIEŻY UŻYWANEJ

KMK S. C.KMK S. C.
Łapy

Zakres obowiązków: -przywiezienie towaru z magazynu, sortowanie, metkowanie, wycena (godziny pracy: 07-15, 15-23) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe chęć do pracy...

21.05.202421.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łapy

Numer oferty: StPr/24/1374Obowiązki:-przywiezienie towaru z magazynu, sortowanie, metkowanie, wycena(godziny pracy: 07-15, 15-23)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:chęć do pracy Miejsce pracy: Ppkł. Nilskiego - Łapińskiego 50, 18-100 Łapy, pow...