Filtruj

Praca Maj - Nowa Sól

61-63 z 63 ofert pracy

Ślusarz za granica

ARCON PERSONALSERVICE GMBHARCON PERSONALSERVICE GMBH
Zielona Góra

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia tymczasowego. Od 2001 roku oferujemy naszym kandydayom atrakcyjną pracę. Arcon Personalservice GmbH przeprowadzi Cię skutecznie przez etat wejścia na niemiecki rynek pracy. Opiekun w j. Polskim zatroszczy się o wszystko. Ślusarz za granica Obowiązki Obsługa ma...

14.06.202414.06.2024

Produkcja/Pakowanie wędlin - Friesoythe, Niemcy

PERSONNELSERVICEPERSONNELSERVICE

Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Praca z zakwaterowaniem przy produkcji wędlin,pakowanie,etykietowanie od zaraz,Friesoythe,DEMiejsce pracy: Friesoythe,NiemcyWYMAGANIA: Doświadczenie w zawodzie jako rzeźnik Brak przeciwwskazań do pracy znajomość j.niemieckiego co najm...

PRACOWNIK PRODUKCJI

Sława

Zakres obowiązków: fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty, - identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących, - dopasowanie składników według instrukcji, - kontrola poziomu zapasów surowców i gotowych produkt...

Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 1,4868 s