Filtruj

Praca Maj - Nowa Sól

91-93 z 93 ofert pracy

Pracownik ochrony fizycznej - obiekt handlowy - Zielona Góra

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Zielona Góra

Obowiązki: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja osób na sklepie Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy: Atrakcyjn...

28.06.202428.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Customer Support Engineer

AUCTANE POLANDAUCTANE POLAND

About the role This role offers a rewarding opportunity for a passionate Customer Support Engineer to join a dynamic team at Metapack. You'll play a vital role in ensuring our customers have a positive experience with Metapack's shipping solutions by providing exceptional technical support, troubles...

Kierowca C+E Tandem Przejazdowy- Plandeka SCANIA R450 Nowa flota.

MICHAŁMICHAŁ

Dzień dobry! Zatrudnimy kierowców C+E na trasy międzynarodowe Europie zachodniej - plandeka- tandem, przejazdówka - baza: woj. Lubuskie - system 3/1 - dniówka 525 zł netto - nowa flota Scania R450- auto przypisane do kierowcy - całodobowa opieka koordynatora - ubezpieczenie grupowe (OC kiero...

od 12000 zł