Filtruj

Praca Maka - Lubaczów

31-33 z 33 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.
Cieszanów

Zakres obowiązków: Transport odpadów komunalnych oraz pomoc przy segregacji odpadów Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca samochodu ciężarowego staż pracy ogółem - lata: 1 CV na e-mail: zuk.cieszanow@op.pl...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Poszukuje zdalnych rekruterow do wspolpracy-Holandia

ACCORD TECHNIEKACCORD TECHNIEK
Horyniec-Zdrój

Accord Techniek poszukuje niezależnych rekruterówCzy jesteś utalentowanym freelancerem, który potrafi znaleźć idealnych kandydatów?Accord Techniek szuka niezależnych freelancerów do współpracy przy dopasowywaniu odpowiednich talentów do naszych różnorodnych ofert pracy w Holandii. Jeśli masz talent ...

29.07.202429.07.2024

Inspektor

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Korczowa

Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Rzeszowie Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Inspektor do spraw kontroli i oceny jakości handlowej artykułów rolno - spożywczych Oddział K...

18.06.202418.06.2024