Filtruj

Praca Malowanie Okien - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wykończeniowy/mechanik rur/elektryk/Belgia- Brugia

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Łódź

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, lidera branży produkcji p...

26.03.202426.03.2024
od 18 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik budowlany Zgierz

MARCINMARCIN
Zgierz

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie bud...

16.04.202416.04.2024
od 25 zł

PRACOWNIK PRODUKCJI NA DZIALE CZYSZCZENIA OKIEN

GRAB SP. Z O.O. SP. K.GRAB SP. Z O.O. SP. K.
Słotwiny

Zakres obowiązków: Szlifowanie elementów stolarki, przygotowanie powierzchni drewnianych do malowania Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Umiejętność pracy w zespole Chęć do pracy, zaangażowanie; mile widziane doświadczenie zawodowe...