Filtruj

Praca Manager Rozwoju - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienata

PROFI CREDIT POLSKA S. A.PROFI CREDIT POLSKA S. A.
Rzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: U Nas będziesz zajmował się: sprzedażą produktów spółki (brak kontaktu z gotówką – nie obierasz rat) obsługą przekazywanych wniosków pozyskiwaniem nowych klientów finalizacją umów pożyczkowych WYMAGANIA: Oczekujemy: realizowania wyznaczonych celów efektywnej obsługi przekazanych k...

15.04.202415.04.2024

Spedytor Międzynarodowy

BŁAŻEJ - N-TRANSBŁAŻEJ - N-TRANS
Rzeszów

Firma transportowo - spedycyjna o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku - z własną flotą pojazdów, bazą stałych klientów oraz podwykonawców - oddziałami w Lublińcu (woj. ŚLĄSKIE) i Wrocławiu (woj. DOLNOŚLĄSKIE), poszukuje SPEDYTORA DROGOWEGO / DYSPOZYTORA - z doświadczeniem, który zaopiekuje s...

29.03.202429.03.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy - wysokie zarobki!

WERONIKAWERONIKA
Rzeszów

Poszukujemy WIRTUOZÓW SPRZEDAŻY, którzy czują się jak ryba w wodzie w sprzedaży B2C i B2B, chcą zarabiać duże pieniądze i nie boją się pracy w terenie. Jesteśmy firmą, która dynamicznie rozwija się w branży OZE, oferującą bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, ...

22.03.202422.03.2024
od 10000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie