Filtruj

Praca Manager Sprzedazy - Piekary Śląskie

76-77 z 77 ofert pracy

Manager Sprzedaży Produktów Prawnych

HELPEO.PLHELPEO.PL
Katowice

Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce, która oferuje pomoc w wyborze najlepszych kancelarii prawnych. Porównywanie usług prawniczych to męka dla osób, które nie znają żargonu i zasad, panujących w tym środowisku. My wiemy, jak nie wpaść w pułapkę niekorzystnej umowy i rozpoznać odpowiednią osobę...

08.06.202408.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Product Manager - Przedstawiciel Handlowy (maszyny teleskopowe marki Manitou)

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Katowice

TWOJE ZADANIA: tworzenie i koordynacja kampanii produktowych dot. konkretnych produktów wprowadzanie nowych produktów na rynek analiza rynku i monitoring kampanii podnoszenie poziomu sprzedaży współpraca z klientami oraz innymi działami w firmie raportowanie wyników WYMAGANIA: doświadczenie w pracy ...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0304 s