Filtruj

Praca Manager Zespolu Sprzedazy - Poznań

76-78 z 78 ofert pracy

Manager e-commerce (B2B)

KAROLINAKAROLINA
Plewiska

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Managera e-commerce, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszego działu e-commerce skupionego na sprzedaży detalicznej. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczowe znaczenie dla strategii sprzedaży online firmy oraz efektywnego wykorzystania narzędzi ...

13.05.202413.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Zastępca Managera Sklepu-Lidl

LIDL POLSKALIDL POLSKA
Zalasewo

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć! W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: Zastępca Managera Sklepu Miejsce pracy: Zalasewo, ul. Planetarna 20 Oferujemy Umowę o pracę na min. 12 miesięcy i gwarantowany w...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mosina Manager do restauracji Morena

ANNAANNA
Mosina

Restauracja Morena w Mosinie poszukuje odpowiedzialnego i kreatywnego managera. Masz doświadczenie w zarządzaniu restauracją? Poszukujesz nowej ścieżki rozwoju i chcesz zarabiać dobre pieniądze? Nawiąż z nami współpracę. Gwarantujemy stabilną podstawę wynagrodzenia i wysoką prowizję od wypracowany...

20.02.202420.02.2024